Sincan Nakliyat

Pursaklar Nakliyat
Ekim 29, 2019
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Kasım 17, 2019

Sincan Nakliyat

Sincan nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, müşterilerine hasarsız ve hızlı bir nakliyat sağlamak için 50 kişilik ekibi ile birlikte yoğun olarak çalışmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firma yetkilileri gelişen teknoloji ile birlikte alet, malzeme ve araçlarını yenileyerek daima kaliteli hizmet vizyonuna sahip olarak ilerlemektedir. Vinçli asansörleri sayesinde ulaşılması en zor dairelere bile asansörlü nakliye hizmeti ile kolay taşınma imkanı sunan Sincan Evden Eve Nakliyat, Ankara şehir içi taşımacılık haricinde şehirler arası nakliye hizmeti de sunmaktadır.

Sincan Nakliyat Hizmet Ağında Neler Bulunmaktadır

Sincan Şehir içi nakliyat Her nakliyat firması evden eve nakliye gerçekleştirmektedir. Firmamız ise evden eve nakliyatı kusursuz gerçekleştirmesinin yanı sıra iş yeri taşımacılığında da çığır aşmıştır.

Hastane hizmetlerinden hepimiz faydalanmaktayız. Bu nedenle hastanelerin ve içerisinde bulunan malzemelerin değeri oldukça büyüktür. Çok fazla malzeme bulundurması itibarı ile de taşınması oldukça titizlik ve emek ister. Bunun bilincinde olan Sincan Nakliyat, küçük kan tüplerine kadar her türlü malzemeyi hasar görmeyecek şekilde paketler ve geniş, çelik kasaya sahip araçları ile güvenli şekilde yeni adresine ulaştırır. Yeni adrese taşınan malzemeler ekip tarafından yerleştirilir ve montajı yapılır.

Tüm sektörlerde (giyim, ayakkabı, aksesuar, mobilya vs.) hizmet veren mağazaların taşınma işlemlerini gerçekleştirmekte olan firmamız, mağaza içerisinde bulunan ürünleri ve eşyaları dikkatli ve türüne uygun malzemeler ile paketler ve yeni adresine ulaştırır. Yeni adrese ulaşıldığında uzman ekip yeni mağazaya ürünleri taşır ve yerleştirir.

Ofis içerisinde bulunan en basit eşyaya kadar her şey teker teker ambalajlanarak yeni adresine taşınır ve taşıma öncesi numaralandırılan eşyalar ekip tarafından yerleştirilir, montaj gereken eşyaların montajı yapılır.

Hepimizin sıklıkla kullandığı bankaları taşımak fazlasıyla özen ister. Çok önemli dosyalar barındıran bankaların hasarsız ve kayıpsız taşınması oldukça önemlidir. Bunu göz önüne bulundurarak hizmet sunan Sincan Şehirler Arası Nakliyat, taşınma günü öncesi eşyaları numaralandırarak liste hazırlar ve taşınma günü bu listeye bakarak eşyaların indirileceği sıraya göre araca yükler. Yeni adrese ulaşıldığında eşyalar liste sırasına göre indirilir ve numaralarına göre yerleştirilir.

  • Sincan Ev Taşıma
  • Sincan Şehir İçi Ev Taşıma
  • Sincan Parça Eşya Taşımacılık
  • Sincan Şehirler Arası Ev Taşımacılık
  • Sincan Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

 

Farklı kategorilerde yer alan tüm taşıma sürecini sıfır sorun kavramı içerisinde çözümlemek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonelce sunduğumuz hizmetlerimiz aracılığıyla eşyalarınız ve yükünüz emin ellerde olacaktır. Ankara Sincan’dan Türkiye yollarına uzanan güvenli taşıma hizmeti tarafımızca sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir