Elmadağ Nakliyat

Dikmen Nakliyat
Haziran 21, 2019
İncek Evden Eve Nakliyat
Temmuz 1, 2019

Elmadağ Nakliyat

Elmadağ Nakliyat

Elmadağ nakliyat Tecrübe, üstün kalite, ambalaj çeşitliliği, monte ve demonte işlemleri, vinçli asansörler, geniş ve çelik kasalı araçlar, uygun fiyatlar, uzman ekip, güvenli taşıma hepsi bir arada Elmadağ Ofis Nakliyat’ta. Siz de bir nakliyat firmasında bu özelliklerin hepsi birden olsun istiyorsanız doğru adresiniz firmamızdır.

Elmadağ Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Ev taşıma dönemleri oldukça sıkıntılı ve yorucu geçer. Tüm eşyaları tek tek paketlemek, beyaz eşyaların söküm işlerini yapmak için ilgili birini bulmak, eşyaların indirilmesi ve araca yüklenmesi, yeni adrese gidildiğinde hepsinin tekrar eve taşınıp yerleştirilmesi derken hem çok uğraştırır hem de çok vakit alır. Müşterilerini bu yükten kurtarmak amacı ile her gün yenilenerek çalışmakta olan firmamız ile hem Elmadağ şehir içi nakliyat hem de Elmadağ şehirler arası nakliyat en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşıma günü öncesi firmamız tarafından, hem gerekli malzemeleri saptama hem de fiyatı belirleme amacıyla evinize bir eksper gönderilir. Eksper eşyalarınızı inceler ve bu konu ile ilgili ayrıntılı bir rapor hazırlar. Bu rapor firma yetkilisi tarafından incelenir ve eşyanın miktarına göre fiyat verilir. Anlaşma sağlanması durumunda taşıma günü bu rapor göz önüne alınarak paketleme malzemeleri hazır bulundurulur.

Anlaşma sağlandığında taşınma öncesi her iki tarafın hakları göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan sözleşme iki taraflı olarak imzalanır ve Elmadağ evden eve taşıma sırasında oluşabilecek durumlarla ilgili müşteri bilgilendirilir.

Taşınma günü geldiğinde anten, klima gibi eşyaların sökümü uzman ekip tarafından yapılır ve eşyalarınıza özel ilk kez kullanılacak olan paketleme malzemeleri ile özenle ambalajlanır.

Vinçli asansörler aracılığı ile güvenli şekilde aşağı indirilen eşyalar, çelik ve geniş kasaya sahip araçlara dikkatli şekilde yerleştirilir ve destekleyici malzemelerle sarsılması ihtimali ortadan kaldırılır.

Yeni adrese ulaşıldığında yine vinçli asansörler yardımı ile yeni eve taşınır. Uzman ekip tarafından ambalajları açılan eşyalar yerlerine yerleştirilir, montaj işlemi gereken beyaz eşya, anten, klima gibi eşyalarınızın montajı yapılır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Elmadağ Evden Eve Nakliyat’ın dikkatle gerçekleştirdiği taşınma işlemi tamamlandığında her ihtimale karşı firma yetkilisi, sizinle birlikte eşyaları inceler ve hasar oluşması durumunda tutanak tutulur. Türk Ticaret Kanunu ışığında hazırlanmış olan sözleşmeye göre zararınız hesaplanır ve gerekli işlem yapılır. Elmadağ Ev Taşıma konusunda aklınıza takılan her türlü soruyu firmamızı arayarak destek ekibimize sorabilirsiniz. Taşımacılık alanında ihtiyaca yönelik tam ve kapsamlı hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir