Çubuk Nakliyat

Çayyolu Nakliyat
Haziran 21, 2019
Dikmen Nakliyat
Haziran 21, 2019

Çubuk Nakliyat

Çubuk Nakliyat, taşımacılık sektöründe sürdürdüğü çalışmaları ile öncü haline gelmiştir. Evden eve nakliyatın yanı sıra büro nakliyesibanka nakliyesidepo nakliyesifuar nakliyesi gibi iş yeri taşımacılıklarını da en düzenli, pratik ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Çubuk Nakliyat Hangi İş Yerlerine Hizmet Vermektedir

Ofis Taşımacılığı: Ofis taşımacılığı oldukça meşakkatli bir iştir, bu nedenle mutlaka uzman ellere teslim edilmelidir. Firmamız, 50 kişilik uzman ekibi ile en iyi şekilde ofis taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Taşıma günü gelen eksperler ofis malzemelerinin listesini hazırlar ve bu sayede fiyat belirlenir. Anlaşma sağlandığında prosedür gereği hazırlanan ve iki tarafın haklarını gözetleyen sözleşme çift taraflı olarak imzalanır. Taşınma günü dosyalar dahil tüm malzemeler numaralandırılır ve ambalajlanıp güvenli şekilde araca yerleştirilir. Yeni adrese ulaşıldığında numaralanmış eşyalar ofise taşınır ve belirlenen yerlere yerleştirilir. Aynı zamanda monte ve demonte işlemleri de uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hastane Taşımacılığı: Hastaneler oldukça özel yerlerdir ve taşınmasında büyük bir özen gösterilmesi gerekir. Büyük makinalardan küçücük ilaçlara kadar bir çok detay bulunan bu iş yerlerinde gerekli tedbirler alınmadığında büyük kayıplar meydana gelebilir ve bundan hiç ilgisi bulunmayan insanlar bile zarar görebilir. Bunun bilincinde olan Çubuk Nakliyat, taşınacak tüm malzemeleri önceden tespit eder ve türüne uygun ambalajları kullanır. Ambalajlandıktan sonra geniş ve çelik kasalı araçlara yerleştirilen malzemeler, destekleyici materyallerle zarar görmeden yeni adresine taşınır. Makinaların montajı uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

Banka Taşımacılığı: Büyük kasaların ve çok önemli dosyaların yer aldığı bankalar, firmamız ile güvenle taşınmaktadır. Taşınma günü öncesi yapılan eşya tespiti ile fiyat ve kullanılacak ambalaj malzemeleri belirlenir, eşyalar numaralandırılır. Bu sayede güvenli ve kolay bir taşıma sağlanır. Yeni adrese varıldığında önceden yerleri belirlenmiş olan numaralı eşyalar uzman ekip tarafından yerli yerine koyulur ve klima gibi eşyaların montajı yapılır.

 • Çubuk Ev Taşıma
 • Çubuk Şehir İçi Nakliyat
 • Çubuk Şehir İçi Ev Taşıma
 • Çubuk Şehir İçi Ev Nakliyat
 • Çubuk Evden Eve Taşıma
 • Çubuk Evden Eve Nakliyat
 • Çubuk Parça Eşya Taşımacılık
 • Çubuk Asansörlü Taşımacılık
 • Çubuk Şehirler Arası Taşımacılık
 • Çubuk Şehirler Arası Nakliyat
 • Çubuk Şehirler Arası Ev Taşımacılık
 • Çubuk Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılı

Fuar Taşımacılığı: Fuarlarda boy gösteren firmalar sık sık yer değiştirmektedir ve stantlar ile üzerinde sergilenen ürünlerin sürekli yer değiştirmesi esnasında bazı hasarlar meydana gelebilir. Çubuk Nakliyat, kaliteli paketleme malzemeleri ile ürün tipine, büyüklüğüne ve özelliklerine göre özel olarak paketleme işlemlerini gerçekleştirerek ürünlerin zarar görmesini engeller. Stantlar isteğe bağlı olarak sökülür ve yeni adrese taşındığında yeniden monte edilir.

Farklı hizmet başlıkları altında yer alan tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda firmamız ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Güvenle taşıyor, eksiksiz teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir