Batıkent Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Bala Nakliyat
Haziran 21, 2019
Beypazarı Nakliyat
Haziran 21, 2019

Batıkent Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Batıkent Nakliyat firması olan, Ankara Yurtsever Nakliyat yıllardır Batıkent taşımacılık sektöründe sunduğu kaliteli hizmeti ile en çok tercih edilen firmalar arasına adını altın harflerle yazdırmıştır. Son teknoloji dahilinde geliştirdiği araçları, eşyanın türüne ve büyüklüğüne göre özel ambalajları, söküm ve montaj işlemleri ile taşınma işlemlerinizi size hiç bir yük bırakmadan hasarsız bir şekilde gerçekleştirir.

Bir nakliyat şirketinde aradığınız tüm özellikleri bir arada toplayan Ankara Yurtsever Nakliyat, hem Batıkent şehir içi nakliyat hem de Batıkent şehirler arası nakliyat hizmetlerini 81 ilde sürdürmektedir.

 

Batıkent’de Ankara Yurtsever Nakliyat’ ın Sunduğu Hizmetler

Yalnızca Batıkent evden evde nakliyat hizmeti veren firmaların yanı sıra tüm nakliyat hizmetlerini bir arada sunan nakliye firmamız ile güvenli şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Hizmetleri arasında; Batıkent evden eve taşıma, ofis taşıma, dershane taşıma, mağaza taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fuar taşıma gibi bütün nakliyat işlemleri yer almaktadır.

Tüm nakliyat işlemleri; Ankara Yurtsever Nakliyat tarafından, gerekli malzemeler ile eşyalar özenli şekilde paketlenerek, asansör hizmeti ile gerçekleştirilmektedir.

Batıkent ev taşımacılık Genellikle dar apartmanlarda ve yüksek dairelerde oluşan eşya taşıma problemlerini, vinçli asansörleri ile tamamen ortadan kaldırarak güvenli bir şekilde eşyalarınızın yerine ulaşmasını sağlar. Geniş ve çelik kasalara sahip araç filosu, tamamen eşya taşımaya yönelik özel olarak seçilmiş araçlardır. Taşıma öncesi yerinize gelerek eşya tespiti yapan eksperin raporu göz önünde bulundurularak, eşyaların türü, büyüklüğü ve fiziki özelliklerine göre araç temin edilmekte, bu sayede eşya sığmaması, eşyaların araç içerisinde zarar görmesi gibi durumların tamamen önüne geçilmektedir.

Kırılacak eşyalar için balonlu poşet, strafor, koli gibi malzemeler kullanılarak hasar riski en aza indirilmektedir. Beyaz eşyalar taşınmadan önce söküm işlemleri yapılıp özenle paketlenir ve yeni adrese ulaşıldığında tekrar mal sahibinin isteğine göre montajı yapılır. Aynı zamanda hasar görmemesi için mobilyalar, özel malzemeler ile sarılır ve daire duvarlarına zarar verilmeden, özenli şekilde taşınır.

Batıkent ofis taşımacılık Nakliyat öncesi müşteri ile yapılan iki taraflı sözleşme ile kullanıcı haklarını korumakta olan Ankara Yurtsever Nakliyat ile güvenli ve hızlı taşımacılığın farkını siz de yaşayabilirsiniz. Batıkent Nakliyat başlığı altında aradığınız tüm nakliye hizmetlerini kusursuzca ve tam olarak tarafınıza sağlamaktayız. Batıkent ve Ankaranın diğer noktalarından Türkiye’nin her yerine ulaşması gereken yük ve eşyalarınız için firmamızı arayabilirsiniz. Yılın 365 günü sizin için zor olan yükleri biz sırtlıyoruz. Güvenli taşıma zamanında teslimat ve kaliteli nakliye hizmeti için doğru tercih Ankara Yurtsever Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir