Altındağ Evden Eve Nakliyat

 Ayaş Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat
Haziran 21, 2019
Bala Nakliyat
Haziran 21, 2019

Altındağ Evden Eve Nakliyat

Altındağ Nakliyat firması Uzun yıllardan bu yana Ankara’da nakliye sektöründe hizmet vermekte olan Altındağ Nakliyat firması Yurtsever Nakliyat ile eşya taşımak çok kolay. En kaliteli malzemeler ve son teknoloji ile yenilenmiş araçları ile hizmet sunan Yurtsever Nakliyat çalışmalarında müşteri memnuniyetini esas alır ve müşterileri tarafından emanet edilen eşyaların, hasarsız ve en hızlı şekilde taşınmasını sağlar.

Hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat işlemleri 17 kişilik uzman ekip ile gerçekleştirilmektedir. Tüm eşya paketleme malzemeleri, taşınacak eşyanın türüne (kırılacak- kırılmayacak), ebatlarına (geniş, dar, uzun, kısa), ağırlığına göre özel olarak seçilmekte ve her eşya için olan malzeme yalnızca 1 kez kullanılmaktadır.

Dairenin bulunduğu mevkiye ve binaya göre asansörlü nakliye hizmeti verilmektedir. Tüm eşyalarınız özel ambalajlarında tek tek taşınır ve dikkatli şekilde geniş ve çelik kasalı araçlara yerleştirilir.

Altındağ Nakliyat Sadece Evden Eve Mi Nakliye Yapıyor ?

Bir çok nakliye firması yalnızca evden eve nakliyat hizmeti verirken; Ankara Yurtsever Nakliyat ile tüm taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*Parsiyel Taşımacılık: Parça eşya taşımacılık anlamına gelen parsiyel taşımacılık ile, az eşyası bulunan müşterilerin, aracın tüm masrafını karşılamak zorunda kalmaması için geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistem sayesinde aynı yöne gidecek eşyalar araca yüklenir ve müşteriler masrafı bölüşürler. Böylelikle düşük maliyet ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Altındağ Nakliyat, her hangi bir sorun yaşanmaması açısından, eşyayı yükleme aşamasında rapor tutar ve müşteriler eşyalarının miktarına göre ödeme yapar. Aynı zamanda bu rapor sayesinde eşyaların karışma riski de ortadan kaldırılır. Eşyalar indirilecekleri adreslere göre yerleştirilir (örneğin en son indirilecek eşyalar ilk yüklenir), bu sayede organize bir çalışma ile indirme esnasında her hangi bir sorun oluşmaz.

*Ofis Taşımacılığı: Ofiste bulunan bilgisayar, müşteri işlem belgeleri, kayıt dosyaları gibi özel malzemeler, Ankara Can Nakliyat’ın uzman ekibi tarafından, ayrı ayrı sınıflandırılarak paketlenir ve güvenli şekilde yeni adresine teslim edilir.

 • Altındağ Ev Taşıma
 • Altındağ Şehir İçi Nakliyat
 • Altındağ Şehir İçi Ev Taşıma
 • Altındağ Şehir İçi Ev Nakliyat
 • Altındağ Evden Eve Taşıma
 • Altındağ Evden Eve Nakliyat
 • Altındağ Parça Eşya Taşımacılık
 • Altındağ Asansörlü Taşımacılık
 • Altındağ Şehirler Arası Taşımacılık
 • Altındağ Şehirler Arası Nakliyat
 • Altındağ Şehirler Arası Ev Taşımacılık
 • Altındağ Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılı

*Mağaza Taşımacılığı: Hangi sektörde hizmet veriyor olursa olsun, tüm mağaza nakliye işlemleri gerekli titizlik gösterilerek ambalajlama yapıldıktan sonra güvenli şekilde taşınır ve yeni adresine yerleştirilir.

*Fuar Taşımacılığı: Fuar taşımacılığı oldukça özen isteyen bir iştir. Stantlar ayrı, bulunan malzemeler ayrı şekilde paketlenmeli ve hasarsız şekilde teslim edilmelidir. Bunun bilincinde olan Altındağ Nakliyat, özel malzemeler kullanarak ambalajladığı fuar malzemelerini 0 hasar ile adresine teslim eder ve monte işlemlerini gerçekleştirir. Nakliyat anlamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler tek bir çatı altında size sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir